Život bez hranic - Nick Vujicic

1 hodnocení
Tip
Život bez hranic - Nick Vujicic
–5 %
294 Kč
Vyprodáno

Originální název: Life Without Limits 

Nick Vujicic se narodil bez rukou a nohou. Zvítězil nad svým postižením a vede nezávislý, bohatý a plnohodnotný život, který je vzorem pro každého, kdo hledá skutečné štěstí. V současné době je Nick mezinárodně uznávaným motivačním řečníkem a šíří své základní poselství: nejdůležitějším cílem každého člověka je nalézt smysl života bez ohledu na problémy nebo zdánlivě nepřekonatelné překážky, které se mu staví do cesty.

Nick vypráví o svém fyzickém postižení i o emocionální bitvě, kterou svedl, když se s ním snažil vyrovnat jako dítě, dospívající i dospělý mladý muž. „Nesmírně dlouho a s pocitem naprostého osamocení jsem přemýšlel, jestli je na světě někdo jako já a jestli má můj život nějaký jiný smysl než bolest a ponížení.“ Vypráví o tom, jak se pro něj víra v Boha stala základním zdrojem síly, a vysvětluje, že jakmile našel smysl života, inspirovat druhé, aby se zlepšil jejich život i svět, nalezl i sebedůvěru vybudovat si hodnotný a produktivní život bez hranic.

Nick nám všem poskytuje praktické rady, jak prožít plnohodnotný a šťastný život tím, že si vybudujeme důvěru v druhé, vytvoříme vztahy vzájemné podpory, ze kterých načerpáme sílu jít dál. Motivuje nás a ukazuje nám, jak se naučit přijímat to, co nedokážeme mít pod kontrolou, a jak se zaměřit na to, co ovlivnit můžeme.

Nemá ruce! Nemá nohy! Nemá starosti! 

Nick Vujicic navštívil v září 2010 Českou republiku a Slovensko a přednášel o třech klíčích, které mu ze života bez končetin umožnily žít život bez hranic.

INSPIRUJÍCÍ KNIHA OD VÝJIMEČNÉHO ČLOVĚKA

Detail

  • počet stran: 235
  • vazba: vázaná
  • velikost: 15,5 x 22 cm
  • váha: 494 g
  • ISBN: 978-80-904890-0-4

Názory čtenářů

Kateřina Černá:
Velmi se mi líbí a vyvolává ve mě respekt kniha Život bez hranic od Nicka Vujicica. Tato kniha vypráví o člověku, který měl sice tu smůlu, že se narodil bez rukou a nohou, ale rozhodně se tím nedal zlomit. Emocionální bitvu s černými myšlenkami vyhrál a dnes je z něho i přes svůj handicap velice šťastný člověk, který plně užívá života s úsměvem na své tváři. Nick v této knize všem poskytuje rady, jak si prožít šťastný a plnohodnotný život, ze kterých načerpáme sílu a vůli jít v životě dále. Nickovo poselství je: Nejdůležitějším cílem každého člověka je nalézt smysl života bez ohledu na problémy nebo zdánlivě nepřekonatelné překážky, které se mu staví do cesty. Je to vlastně velmi poučná kniha. Nick Vujicic má můj respekt i obdiv. Sama jsem ji četla a nemohu si ji vynachválit, občas do ní ještě očima zabrouzdám. Nevím, co více k této knize dodat. Nick Vujicic je mým vzorem a vždy, když se mi hlava plní černými myšlenkami, vzpomenu si na tuto knihu a ihned myslím pozitivněji. :) Nick Vujicic je výjimečný člověk!

Springlová Jájina, Habartov:
Kniha, která obyčejnému, zdravému člověku ukazuje, jak jsou jeho bolístky nicotné. Otevírá oči všem, kdo si stěžují, kdo zveličují svoje mnohdy malicherné potíže. Po přečtení této knihy jsem se zamyslela nad tím, jak jsem své zdraví brala automaticky. S úžasem jsem četla o tom jak tento člověk zvládá život bez končetin. Zvládá ho bez toho co je pro nás zdravé lidi samozřejmé.
Po přečtení knihy jsem měla pocit, že je na místě smeknout pomyslný klobouk a pokorně vzhlížet k člověku, který nezahořkl a naopak svůj osud nese bez fňukání.

Katka Fišerová:
Život bez hranic je nádherná inspirující kniha plná pokory, vděčnosti a lásky k životu. Rozhodně ji doporučuji všem, kteří jsou zrovna nespokojení se svým životem i těm, kteří spokojení jsou. Život bez hranic prostě stojí za přečtení. Svoje omezení a hranice si do života často vkládáme sami. Co když je ale opravdu možné cokoliv?

Video

 

Kód Kód: 28
Jméno značky: Čintámani
Kategorie: Knihy
Záruka: 2 roky