Mabel Katz

Mabel Katz a Vladimír Přichystal na semináři v Praze 2011Mabel Katz se narodila v Argentině. V roce 1983 se přestěhovala do Los Angeles ve Spojených státech amerických. Zde se stala úspěšnou účetní a daňovou poradkyní. V roce 1997 si Mabel Katz založila vlastní firmu. Firma byla krokem k jejímu úspěchu a navíc zvýšila její schopnost pracovat s ostatními. Firma pomáhala již zavedeným firmám expandovat a růst.

 

Mabel Katz je nyní mezinárodně uznávaná jako přední odborník na starověké havajské umění Ho'oponopono. Dvanáct let se pohybovala ve společnosti Ihaleakalá Hewa Lena, Ph.D. Podstatou Ho'oponopono je přijetí 100% zodpovědnosti za vše, co nás v životě potkává, a poté nechat své vzpomínky a bloky odejít a nechat Boha, aby určil, co je pro nás to nejlepší. Kdo ví lépe než Bůh, co je pro nás správné a dokonalé?

Vydané knihy

Mabel Katz je autorkou knih Tajemství jednoduché cesty a Tajemství ryzí cesty, jak žít.

Pokud si chcete přečíst zajímavé informace o dalších autorech moudrých knih, navštivte stránku Nejprodávanější autoři knih.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení