Joe Karbo

Joe Karbo - fotkaJoe Karbo se narodil roku 1925 jako jedno z devíti dětí přistěhovalců z Polska, kteří pracovali jako krejčí v Los Angeles v Kalifornii. Joe vystudoval školu uměleckých řemesel. V době druhé světové války sloužil v námořnictvu jako zdravotník.

Počátek kariéry Joe Karba

Jeho snem bylo herectví. V 50. letech chodil na kurzy herectví v Pasadeně.
Dostal pár rolí ve filmech a v rozhlasových a televizních pořadech.
V komerčních televizních programech velmi úspěšně prodával auta.
V letech 1961-63 měli se svou ženou Betty první celonoční TV show v USA, kam si zvali slavné hosty jako Franka Sinatru nebo Sammyho Davise. Málo obchodníků si kupovalo reklamní čas v noci, tak se Joe rozhodl v reklamách během jejich show propagovat a prodávat vlastní výrobky. Televize však talk-show zrušila a množství zásob výrobků, které nebylo jak prodat, přivedlo Joea na pokraj bankrotu.

Úspěchy Joe Karba

Na své zboží udělal inzeráty v místních novinách a zjistil, že přímo cílenou reklamou dokáže prodat vše. Začal tvořit reklamy i pro mnoho dalších obchodníků. Místo platu za reklamu si nechával procenta zisku z prodeje. Tak se z něj stal úspěšný zajištěný muž.

Své nabyté zkušenosti chtěl předat dalším, proto napsal knihu Lenochova cesta k bohatství (1973), kterou nikdy neprodával přes knihkupectví, ale pouze přímým prodejem od vydavatele. Před Joeovou náhlou smrtí roku 1980 bylo prodáno téměř 3 miliony výtisků.

Knihy Joe Karba

V češtině vyšla jediná knihy Jeo Karba - Lenochova cesta k bohatství, kterou vydalo Nakladatelství Čintámani a kterou prodáváme na Moudrých knihách.

Interview s Joem Karbem

Pokud si chcete přečíst zajímavé informace o dalších autorech moudrých knih, navštivte stránku Nejprodávanější autoři knih.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení