Mark Dzirasa

Život Marka Dzirasy

Mark Dzirasa a Vladimír Přichystal - foto z autogramiády v BrněMark Dzirasa se narodil 18. prosince v Kutné Hoře české mámě a africkému otci. Marka vychovávala především maminka, která mu od dětství četla knihy světových velikánů a myslitelů.

Mark Dzirasa se stal úspěšným podnikatelem v Multi Level Marketingu (MLM).

V současnosti působí Mark Dzirasa jako motivační řečník, speaker, moderátor, překladatel, kouč profesního rozvoje a osobního růstu a v dalších mnoha rolích.

Myšlenky Marka Dzirasy

Mark Dzirasa je věčně usměvavým a svěžím propagátorem myšlenkového směru, který tvrdí, že svět je naprosto v pořádku. Lidem kolem sebe dodává Mark Dzirasa energii, radost a chuť do života. Je rád středem pozornosti a vyžívá se v debatách o životě, štěstí a dalších více či méně duchovních tématech. Mark Dzirasa nerozlišuje profesní (podnikatelský) rozvoj od rozvoje osobnosti (duševního rozvoje). Myšlenky Marka Dzirasy jsou lidem blízké i proto, že rád mluví o dětech a že vyrůstal ve stejném prostředí jako lidi, kteří chodí na Markovy autogramiády, přednášky, semináře a další akce.

Knihy Marka Dzirasy

Mark Dzirasa je spoluautorem a hlavní postavou knihy 21 dnů. Tato kniha vznikla jako velmi zredukovaný přepis rozhovorů, které s Markem Dzirasou vedla po 21 dnů Jaroslava Timková. Kniha 21 dnů je aktuálně vyprodaná a není možné ji objednat v žádném e-shopu.

V roce 2014 vyšla druhá kniha Marka a Jarky Timkové s názvem Mark Dzirasa - Cesty poznání za duchovním poznáním a moudrostí předků rozdílných kultur.

Pokud si chcete přečíst zajímavé informace o dalších autorech moudrých knih, navštivte stránku Nejprodávanější autoři knih.

Zpět do obchodu