Mark Dzirasa

Život Marka Dzirasy

Mark Dzirasa a Vladimír Přichystal - foto z autogramiády v BrněMark Dzirasa se narodil 18. prosince v Kutné Hoře české mámě a africkému otci. Marka vychovávala především maminka, která mu od dětství četla knihy světových velikánů a myslitelů.

Mark Dzirasa se stal úspěšným podnikatelem v Multi Level Marketingu (MLM).

V současnosti působí Mark Dzirasa jako motivační řečník, speaker, moderátor, překladatel, kouč profesního rozvoje a osobního růstu a v dalších mnoha rolích.

Myšlenky Marka Dzirasy

Mark Dzirasa je věčně usměvavým a svěžím propagátorem myšlenkového směru, který tvrdí, že svět je naprosto v pořádku. Lidem kolem sebe dodává Mark Dzirasa energii, radost a chuť do života. Je rád středem pozornosti a vyžívá se v debatách o životě, štěstí a dalších více či méně duchovních tématech. Mark Dzirasa nerozlišuje profesní (podnikatelský) rozvoj od rozvoje osobnosti (duševního rozvoje). Myšlenky Marka Dzirasy jsou lidem blízké i proto, že rád mluví o dětech a že vyrůstal ve stejném prostředí jako lidi, kteří chodí na Markovy autogramiády, přednášky, semináře a další akce.

Knihy Marka Dzirasy

Mark Dzirasa je spoluautorem a hlavní postavou knihy 21 dnů. Tato kniha vznikla jako velmi zredukovaný přepis rozhovorů, které s Markem Dzirasou vedla po 21 dnů Jaroslava Timková. Kniha 21 dnů je aktuálně vyprodaná a není možné ji objednat v žádném e-shopu.

V roce 2014 vyšla druhá kniha Marka a Jarky Timkové s názvem Mark Dzirasa - Cesty poznání za duchovním poznáním a moudrostí předků rozdílných kultur.

Pokud si chcete přečíst zajímavé informace o dalších autorech moudrých knih, navštivte stránku Nejprodávanější autoři knih.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení