Earl Nightingale

Earl Nightingale - fotoEarl Nightingale (12. března 1921 – 28. března 1989) byl americký motivační řečník a autor knih Nejneobyčejnější tajemství a Tajemství úspěchu

Jako sedmnáctiletý mariňák se účastnil operace u Pearl Harboru a byl jedním z mála, který ji přežil. Po válce začal pracovat v rádiu a to ho přivedlo k motivačnímu řečnictví. Osvícením označil čtení knihy Napoleona Hilla Myšlením k bohatství. Roku 1956 Nightingale vytvořil nahrávku Nejneobyčejnějšího tajemství, která jako první mluvené slovo získala zlatou desku za prodej. Nigthingalův radiový pořad „Měníme svět“ se stal jedním z nejposlouchanějších pořadů nejen ve Spojených státech.

Se svou manželkou Dianou založil nakladatelství Keys Publishing.

Během svého života napsal a zaznamenal více než 7000 rozhlasových pořadů, 250 audio nahrávek a videí. Za svou knihu Největší objev Earla Nightingala dostal Zlatou medaili Napoleona Hilla.

Pokud si chcete přečíst zajímavé informace o dalších autorech moudrých knih, navštivte stránku Nejprodávanější autoři knih.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení