Magda Křepelková

Magda Křepelková - fotoMagda Křepelková je terapeutka pro ženy s poruchami příjmu potravy, k čemuž dospěla díky své osobní zkušenosti. Bez odborné pomoci, intenzivní prací na sobě se vymanila z desetileté bulimie, mezi tím prošla i loupežným přepadením. V každé situaci dokáže najít něco dobrého, něco pro ni prospěšného.

Nová Magda Křepelková

Během posledních let svůj život totálně proměnila, od vesnické poštmistrové, žijící v okruhu 10 km se stala vyhledávanou terapeutkou, žijící momentálně v Brně, přednáší po celé ČR, díky možnostem internetu (Skype) pracuje i s Češkami, žijícími v cizině.

Knihy Magdy Křepelkové

Její první kniha - autobiografický Příběh ženy je nyní téměř rozebrána, možnost ji získat je pouze na Magdiných stránkách.

Tanec divošky je její druhá ratolest. Tato kniha je inspirovaná skutečnými prožitky. Ženy v povídkách vytáhly na světlo svůj intimní příběh s mužem a podělily se s námi o pochopení, ke kterému došly.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení