Joe Vitale

Život Joe Vitala

Joe Vitale - autor mnoha bestsellerů - se narodil 29.12.1953 v chudé americké rodině v Ohiu.

Na vlastní kůži si zažil, co je to bezdomovectví, když v 70. letech přišel o práci a žil v ulicích Houstonu. Uvědomil si však, že je jen v jeho rukou vše změnit. Tvrdě pracoval na svém duchovním růstu a tím dokázal změnit svůj život.

O své technice duchovního růstu a způsobech, jak přitáhnout úspěch, vydělat peníze a zlepšit si život napsal mnoho knih. Stal se úspěšným spisovatelem, řečníkem a respektovaným obchodníkem. Díky kombinaci spirituality a instinktu obchodníka si vysloužil přezdívku Buddha internetu.

V současnosti je Joe Vitale prezidentem společnosti Hypnotic Marketing.

Dílo Joe Vitala

Joe Vitale napsal přes 20 knih, namluvil řadu audioknih a hrál v osmi filmech včetně The Secret (Tajemství). K těm nejvýznamnějším patří Síla přitažlivosti, Klíč, Sedm ztracených tajemství úspěchu, Návod na šťastný život a ve spoluautorství s Ihaleakala Hew Lenem vydaný Svět bez hranic.

V roce 2014 vydalo nakladatelství Čintámani novou knihu Joe Vitaleho o Ho'oponopono Na Nule.

Video Joe Vitale - Klíč (česky)

Pokud si chcete přečíst zajímavé informace o dalších autorech moudrých knih, navštivte stránku Nejprodávanější autoři knih.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení